Беруть участь в пошуку

Дніпропетровськ
Діловий мегаполіс розкинувся на головній річці країни. Це економічно потужне ,приголомшливо
 красиве місто , які місцевіназивають просто Дніпро. Для багатьох Дніпро починається з вокзалу . Вінрозташувався у вигідному місці - в центральній частині міста на правому березіДніпра , нашої головної річки , на честь якої і було  названий місто .
Стара назва Катеринослав утворилася завдяки імператриці Катерині та її поїздцідо Криму. Амбіційний проект побудувати на березі річки собор , вище і величнішезнаменитого Собору Святого Петра у Римі зірвався через російсько-турецьку війну, але храм все ж був побудований. Він не був більше римського собору , алеатмосферний і одухотворений . Поруч з ним пам\'ятник - вістова миля , там , декоштувала карета імператриці.
Так почався Катеринослав . Доречі , сама Катерина до ього не маэ відношення , бо називати міста ім\'ям живихнехороша прикмета. Місто називалося на честь Святої Катерини , небесноїпокровительки імператриці. Через століття , ми знаємо його як Дніпропетровськ ,один з найбільш значущих мегаполісів України .
Куди б ви не прибули : на вокзал , в аеропорт або на автобусну станцію - наметро можна швидко дістатися в будь-яку точку міста без пробок і світлофорів.Хоч і метро тут одне з найкоротших у світі - всього 6 станцій , складнозаблукати. Або домовитися з господарями щодобової квартири в Дніпропетровську ,які забезпечать вам трансфер з місця прибуття до місця проживання . Другийваріант комфортабельний і тягне на VIP , що робить вашу поїздку ще приємніше.
Дніпропетровськ успішно поєднує в собі чудові офісні будівлі з дзеркальнимивікнами і невисокі , але вишукані , будинки дореволюційної споруди . Радянськіархітектори подарували Дніпру чимало ефектних будівель , де ви можете щодобовозняти квартиру в центрі. Вивчіть каталог квартир на
allflat.com.ua  і підберіть інтер\'єр за смаком.До ваших послуг ефектні сучасні квартири щодобово зі стильним інтер\'єром ,швидким Інтернетом і мальовничим видом з вікна. Зазвичай в таких квартирах всепродумано до дрібниць - посуд , хрусткі накрохмалені простирадла , кавоваркадля підбадьорливого ранку , поруч парковка , супермаркети , торговельні центри, повні бутиків. Тут зосереджені сучасні конференц - зали .
Квартири подобово у господарів - кращий варіант , якщо ви приїхали вДніпропетровськ на один день або на тиждень . Ви можете зняти елітніапартаменти погодинно, щоб провести зустріч в конфіденційній обстановці.
Дніпропетровськ - місто інновацій . Тут був пущений на рейки один з першихелектричних трамваїв в Російській Імперії , побудований перший у світізалізобетонний міст ( Мерефо - Херсконскій ) , зібрана найбільша колекціякам\'яних баб , функціонує найбільший у Східній Європі електросталеплавітельнийзавод Інтерпайп Сталь , фасад якого з легкої руки Віктора Пінчука оформлениймодним ірландським художником. До речі , в будівлі заводу розмістилася галереясучасного мистецтва , вхід до якої вільний для всіх бажаючих.
Дніпропетровськ сьогодні - бізнес- столиця України . Безліч українськихмільйонерів і видатних політиків мають дніпропетровські коріння. Ви можетезняти квартиру щодобово у Дніпропетровську неподалік від одного збізнес-центрів , щоб не стояти в пробках , втрачаючи час , який можна провестиз користю гуляючи містом . Місця, які можна віднести до категорії must - see -парк Шевченка з Потьомкінським Палацом , оглядовим майданчиком на Дніпро ,Монастирський острів , а також Спасо - Преображенський кафедральний собор ,перший камінь закладений самою Катериною ІІ в її знаменитому кримському вояжу .Сьогодні це фантастично гарний собор , один з кращих в Європі , пам\'ятникархітектури національного значення. Прогуляйтеся по найдовшій набережній вЄвропі , довжина якої понад 23 км . Можна замовити прогулянку на яхті ,порибалити або просто вийти під вітрилами в сонячний день.
Місто дуже живе і різноманітне , сучасне , діловите і ярке.
Він закохує в себе з першого погляду. Архітектура поєднує в собі риси Нью -Йорка , Амстердама , Лондона і Дубая. Виїжджаючи до Дніпропетровська , вивчітькаталог квартир щодобово , щоб провести час з комфортом.